Logo

Kadeřnictví

Dopřejte svým vlasům skutečně profesionální péči. Objevte současné trendy a aktuální módní styl.
Pomůžeme Vám vybrat správný odstín nebo střih. Nechte vyniknout Vaši jedinečnost. Svěřte se do péče naších profesionálů Art Mila, kde pracujeme s luxusní vlasovou kosmetikou.

hair
Depilace

Depilace

Nabízíme dva druhy depilace. Depilace cukrovou pastou – jedná se o zmodernizovaný materiál a depilační techniku, která funguje na bázi starověkých receptů. Tento druh depilace je oproti jiným metodám šetrnější a efektivnější, chloupky jsou vytrženy celé. Navíc má hojící a peelingový efekt, po depilaci je pleť jemná hladká. Je vhodná jak pro dámy tak pány. Cukrová pasta je vhodná především pro depilaci intimních partii.
Depilace teplým voskem – moderní technika odstraňování chloupků, při které dojde k odstranění chloupků i s kořínky.
V den podstoupení depilace doporučujeme vynechat opalování a pokožku nijak jinak nenamáhat.

Manikúra / Pedikúra

Nehty potřebují péči stejně jako vaše pleť.
Jsou namáhané prací a změnami teplot, proto jim dopřejte zkrášlující a zároveň příjemnou péči. Upravené ruce a nehty jsou vizitkou nejenom žen, ale i mužů. Nabízíme Vám proto rozmanité služby v oblasti manikúry a pedikúry.
Používáme jen ty nejlepší materiály, nejnovější a nejšetrnější metody pro úpravu Vašich nehtů. Prioritou našeho studia je osobní přístup ke každé klientce a při každé návštěvě Vám rádi poradíme.

Manikura
Masáže

Masáže

Dopřejte vašemu tělu uvolnění, odpočinek a zmírněte všudypřítomný stres.
Díky našim terapeutům s letitou praxí se budete cítit jako znovuzrození a stejně jako mnoho našich stálých klientů jistě oceníte možnosti výběru od masáží tématických, relaxačních, terapeutických až po masáže na míru s ohledem na vaše požadavky. Salón Art Mila se vyznačuje profesionální péčí, klid navozujícími prostory a klientským hodnocením, které patří k nejvyšším z pražských salónů.

Potřebujete poradit?

Belehradská 29,
Praha 2 – Nové Město, 120 00

Nejrychlejší způsob jak se objednat je telefonicky nebo zasláním sms. Rádi Vám s výběrem služby poradíme a zodpovíme na Vaše otázky.

Menu